Anasayfa Bets10 Bets10 Ukash Para Yatırma

Bets10 Ukash Para Yatırma

311
0
PAYLAŞ

Bets10’a Ukash ile para yatırmak istiyorsanız önemli uyarıyı okuyunuz:

Ukash kodunuz 633718025 ile başlıyorsa, bu kodla para yatırmadan önce Ukash ile irtibata geçip kodunuzu onaylatmanız gerekmektedir. Aksi takdirde Ukash kodunuz geçerli olmasına rağmen para yatırma işleminiz başarıyla tamamlanamayacaktır. Lütfen Ukash kodunuzu içeren bir e-postayı CSDE@Ukash.com adresine gönderiniz. Eğer ingilizce biliyorsanız 00 800 000 85274 numaralı telefondan Ukash ile irtibata geçebilir, Ukash kodunuzu daha çabuk onaylatabilirsiniz.

Bets10 hesabınıza önödemeli Ukash kart ile anında
para yatırabilirsiniz. Kredi kartınız yoksa veya kartınızla para yatırmakta sorun yaşıyorsanız size Ukash yöntemini öneriyoruz. Ukash kartlarını Avrupa’da bir çok satış noktasından veya Türkiye’de internet üzerindeki aracı şirketlerden satın alabilirsiniz.

– Ukash kart üzerinde yazan miktarı sadece tek seferde Bets10 hesabınıza yatırabilirsiniz. Kart içindeki miktarı bölmek veya başka para birimine çevirmek için ukash.com adresine gidiniz.
– Miktarı kartın üzerinde bulunduğu şekilde yazınız. 10 Euro’luk bir kartı kullanmak istiyorsanız lütfen miktar kısmına 10 yazınız.
– Kart numarasını ve kart değerini girdikten sonra sol altta bulunan Para Yatırma butonuna basarak işlemi tamamlayınız.

%10 BONUS!
Ukash ile yatırdığınız paranın %10’u değerinde Bonus otomatik olarak bir sonraki gün 23:59’a kadar Bets10 hesabınıza yatırılacaktır.

Not: İlk para yatırma bonusu yalnızca kredi kartı ve e-cüzdan ile yapacağınız para yatırma işlemlerinde alınabilmektedir.

Bets10 Giriş

Cevap Yazın

Lütfen yorum bırakın!
Lütfen adınızı yazın